BpV ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v Ilave, na Medňanskej ulici. Byt sa nachádza na 3 pochodí z 3-och poschodí. V okolí bytu sa nachádza autobusová zástavka, škola, škôlka, detské ihrisko. Bezproblémové parkovanie priamo pred bytovým domom.

Výmera:
Celková obytná plocha je 64m2, plocha balkóna je 2 m2. K bytu prislúcha pivnica o veľkosti 3m2.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má priechodné izby – z obývačky sa vchádza dvoch spálni. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Orientácia bytu:
Východ a Severo-západ.

Zariadenie bytu:
Byt je po kompletnej rekonštrukcii, vrátane elektroninštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzii, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10mm, nová kúpelňa s rohovou vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné kúrenie

Bytový dom:
Konštrukcia domu je tehla. Súčasťou je elektrovrátnik.

Náklady:
Náklady na bývanie na jednu osobu sú 130 eur + elektrina a plyn. Pre štvorčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 200 eur.

Cena bytu je 78.900 eur.
Naša spoločnosť je vlastníkom bytu a zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka). Celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností.

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.