BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť – 2 izbový byt v Ilave na ulici Kpt. Nálepku. Byt sa nachádza na 2 pochodí z 2. Byt sa nachádza vo veľmi peknom a tichom prostredí. V blízkosti je park, detské ihrisko, potraviny. Pešia dostupnosť do centra mesta. Rýchle napojenie na diaľničný obchvat. Bezproblémové parkovanie rovno pred bytovým domom.

 

Výmera:

Celková obytná plocha je 62m2. K bytu prislúcha pivnica o veľkosti 7m2.

 

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený. Dispozíciu bytu je možné vidieť na priloženej vizualizácii.

 

Orientácia bytu:

Juho-západ.

 

Zariadenie bytu:

V byte prebehla kompletná rekonštrukcia, vrátane elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žaluzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10mm, nová kúpelňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Súčasťou kúpeľne je nové WC. Technická miestnosť, ktorú je možné využiť čiastočne aj ako odkladací priestor.

 

Kúrenie:

Vlastné – nový plynový kotol a radiátory.

 

Bytový dom:

Konštrukcia domu je tehla. Súčasťou je elektovrátnik.

 

Náklady:

Veľkou výhodou bytu sú nízke náklady na bývanie. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 90 eur.

 

Cena bytu je 75.900 eur. 

 

Súčasťou ceny je aj kuchynská linka.

 

Naša spoločnosť vlastní uvedený byt a zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

 

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.