BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť – 2 izbový byt v Ilave na ulici Kpt. Nálepku. Byt sa nachádza na 2 pochodí z 2. Byt sa nachádza vo veľmi peknom a tichom prostredí. V blízkosti je park, detské ihrisko, potraviny. Pešia dostupnosť do centra mesta. Rýchle napojenie na diaľničný obchvat. Bezproblémové parkovanie rovno pred bytovým domom.

 

Výmera:

Celková obytná plocha je 62m2. K bytu prislúcha pivnica o veľkosti 7m2.

 

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený. Dispozíciu bytu je možné vidieť na priloženej vizualizácii.

 

Orientácia bytu:

Juho-západ.

 

Zariadenie bytu:

V byte prebehla kompletná rekonštrukcia, vrátane elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žaluzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10mm, nová kúpelňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Súčasťou kúpeľne je nové WC. Technická miestnosť, ktorú je možné využiť čiastočne aj ako odkladací priestor.

 

Kúrenie:

Vlastné – nový plynový kotol a radiátory.

 

Bytový dom:

Konštrukcia domu je tehla. Súčasťou je elektovrátnik.

 

Náklady:

Veľkou výhodou bytu sú nízke náklady na bývanie. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 90 eur.

 

Cena bytu je 73.500 eur. 

 

Naša spoločnosť vlastní uvedený byt a zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

 

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.