BpV ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Trenčíne na Beckovskej ulici. Byt sa nachádza na 1-om pochodí z 2-och v tehlovej bytovke. V okolí bytu sa nachádza autobusová zástavka, škola, škôlka, nemocnica, nákupne stredisko. Bezproblémové parkovanie priamo pred bytovým domom.

Jedinečnosť tohto bytu spočíva v priľahlom parku – vchod do parku priamo z bytového domu.

Výmera:
Celková obytná plocha je 59m2, súčasťou je aj malý francúzsky balkón o výmere 1m2. K bytu prislúchajú dve pivnice o veľkosti 5m2 každá.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený .Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Orientácia bytu:
Východ a juho-západ.

Zariadenie bytu:
V byte momentálne prebieha kompletná rekonštrukcia, vrátane elektroinštalácie a vody, ktorá bude dokončená 15.7.2019. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, nové 5 komorové plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou, oknom a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné kúrenie

Bytový dom:
Konštrukcia domu je tehla. Súčasťou je elektovrátnik.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 120 eur + elektrina a plyn. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 150 eur.

Cena bytu je 88.900 eur.

Naša spoločnosť je vlastníkom nehnuteľnosti a zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.