REZERVOVANÉ….BpV ponúka exkluzívne na predaj  3 izbový byt v Trenčíne na ulici Pred poľom. Byt sa nachádza na 9-tom  pochodí z 11-tich v zateplenej bytovke. V okolí bytu sa nachádza je autobusová zástavka, potraviny a je v bezprostrednej blízkosti je sídlisko Sihoť, kde je veľmi dobrá občianska vybavenosť.

Výmera:

Celková obytná plocha je 77m2, plocha balkóna je 3m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica o veľkosti 3m2 a je možné využiť spoločné priestory – kočikáreň (bicykláreň)

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľmi veľa možností vybudovania úložného priestoru. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Orientácia bytu:

Juho-západ, Juh.

Zariadenie bytu:

V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 15.7.2019. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 11 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:

Ústredné

Bytový dom:

Konštrukcia domu je panel + zateplenie, nová strecha.

Náklady:

Náklady na bývanie sú 130 eur + elektrina a plyn. Pre štvorčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 180 eur.

Cena bytu je 92.000 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.