BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť – rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Trenčianska Teplá, časť Dobrá. Je vo veľmi dobrej lokalite, v centre obce s veľmi dobrou dostupnosťou.

Výmera:

Celková plocha pozemku je 1503 m2. V prednej časti pozemku je postavený dom a v zadnej časti je veľká záhrada so zeleňou a stromami. Budúci majiteľ vie túto záhradu využiť na oddych, pestovanie domácej zeleniny a ovocia. Táto časť pozemku je taktiež pripravená aj na možnosť výstavby ďalšej nehnuteľnosti.

Celková obytná plocha je 168m2 + 5m2 zimná záhrada, ktorá sa nachádza na 1 poschodí a je z nej nádherný výhľad do záhrady domu. Ďalej je súčasťou domu vykurovaná garáž pripravená pre 3 automobily o veľkosti 49m2  a pivnica 15m2.

Dispozícia domu:

Dom je veľmi dobre dispozične riešený – pri vstupe je priestranná chodba a veľkorysý priestor pre šatník. Vstup do domu je zabezpečený aj priamo z garáže, vedľa ktorej sa nachádza technická miestnosť s možnosťou zariadenia práčovne. Na prízemí je aj kuchyňa s obývačkou a jedálňou. Kúpeľňa a samostatné WC, izba pre hosťa. Prvé poschodie domu je priestor pre oddychovú časť, či detské izby. Má 3 samostatné nepriechodné izby, priestor na šatník a samostatnú kúpeľňu s WC. Z kúpeľne či chodby je možný vchod do zimnej záhrady, ktorá je výborným priestorom pre oddych či dobrú knihu.

Zariadenie domu:

V dome prebehla kompletná rekonštrukcia, ktorá zahŕňa:

 – Nové inžinierske siete – nová kanalizácia, nové elektrické prípojky

 – Nová elektroinštalácia a vodoinštalácia v celom dome

 – Nová strecha

 – Novo-vybudovaná zimná záhrada

 – Nové ekologické, zdraviu prospešné a nízko nákladové infra kúrenie v celom dome

 – Nový elektrický bojler na vyhrievanie vody

 – Nové okná – 6 komorové troj-sklá s elektronickými hliníkovými žaluziami

 – Nové dvere – vstupné hliníkové Nové steny a omietky

 – Sadrokartón v celom dome s úspornými led-svietidlami

 – Nová zateplenie domu so silikónovou fasádou

 – Novo-vybudovaná garáž pre 3 autá s elektronickými bránami

 – Zámková dlažba

 – Nový plot s elektronickou bránou zásuvnou

 – Príprava na elektrovrátnika

Kúrenie:

Ekologické, zdraviu prospešné a nízko nákladové infra kúrenie v celom dome

Konštrukcia domu:

Konštrukcia domu je tehla + zateplenie a silikónová fasáda, nová strecha.

Cena domu je 269.900 eur, t.j. cena pozemku je pri takto nastavenej cene 70 eur/m2 (celá plocha je stavebný pozemok) a 816 eur za m2 domu (garáže, pivnice a zimná záhrada je do výmery započítaná za polovičnú cenu).

Naša spoločnosť je vlastníkom nehnuteľnosti a zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úver Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.