BpV ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt v Trenčíne na sídlisku Juh na ulici Mateja Bela. Byt sa nachádza na 6. poschodí zo 7-mich. V okolí bytu sa nachádza autobusová zástavka, nákupné centrum, škola, škôlka.

Výmera:
Celková obytná plocha je 73m2, plocha balkóna je 3m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica o veľkosti 6m2 a je možné využiť spoločné priestory.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľmi veľa možností vybudovania úložného priestoru. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Orientácia bytu:
Juho-západ, Juh.

Zariadenie bytu:
V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 30.7.2019. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 120 eur + elektrina a plyn. Pre štvorčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 150 eur.

Cena bytu je 89.900 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške