BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť – 2-izbový byt s vlastným kúrením v Trenčíne na sídlisku Sihoť na ulici Hodžova. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 2. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť. V tesnej blízkosti sa nachádza autobusová zástavka, nákupné centrum, škola, škôlka a zimný štadión. Bytový dom je v susedstve Arény Mariána Gáboríka.

 Výmera:

Celková obytná plocha je 67,43m2, plocha balkóna je 2m2. K bytu prislúchajú 2 murované pivnice o veľkosti 1,5 m2 a 6m2.

 Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

 Orientácia bytu:

Juho-východ, Severo-západ.

 Zariadenie bytu:

V byte prebehla kompletná rekonštrukcia. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie, vody aj kúrenia vrátane nového kotla a radiátorov. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

 Kúrenie:

 

Vlastné – plynové

 Bytový dom:

 

Konštrukcia domu je tehla.

 Náklady:

 

Náklady na bývanie sú 80 eur + elektrina a plyn. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 120 eur.

 Cena bytu je 88.900 eur

 

 Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

 

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

 

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.