BpV ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt s vlastným kúrením v Trenčíne na sídlisku Sihoť na ulici Hodžova. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 2. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť. V tesnej blízkosti sa nachádza autobusová zástavka, nákupné centrum, škola, škôlka a zimný štadión. Bytový dom je v susedstve Arény Mariána Gáboríka.

Výmera:

Celková obytná plocha je 67,43m2, plocha balkóna je 2m2. K bytu prislúchajú 2 murované pivnice o veľkosti 1,5 m2 a 6m2.

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Orientácia bytu:

Juho-východ, Severo-západ.

Zariadenie bytu:

V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 15.8..2019. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie, vody aj kúrenia vrátane nového kotla a radiátorov. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

V prípade rezervácie tohto bytu do 22.7. je ešte možné si zvoliť farebnosť a materiál podláh, dverí a kúpeľne.

Kúrenie:

Vlastné – plynové

Bytový dom:

Konštrukcia domu je tehla.

Náklady:

Náklady na bývanie sú 80 eur + elektrina a plyn. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 120 eur.

Cena bytu je 88.900 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.