BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť – 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom, na ulici Pod hájom 1094. Byt sa nachádza na 5. poschodí zo 7. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka a je v pešej dostupnosti do centra mesta. V okolí bytového domu je dostatok zelene a detské ihrisko.

 

Výmera:

Celková obytná plocha je 61,24m2, plocha loggie je 3m2. K bytu prislúchajú murovaná pivnica o veľkosti 3m2. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov – kočikáreň.

 

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby a zároveň aj priestor na šatník. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu – práčovňa, sušiareň, kočikáreň.

 

Orientácia bytu:

Sever, Východ

 

Zariadenie bytu:

V byte prebehla kompletná rekonštrukcia. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

 

Kúrenie:

Ústredné

 

Bytový dom:

Konštrukcia domu je panel.

 

Náklady:

Náklady na bývanie sú 130 eur + elektrina a plyn. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 150 eur.

 

Cena bytu je 76.500 eur

 

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

 

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.