BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť – 2 izbový byt v Trenčíne, na Karpatskej ulici, časť Noviny. Byt sa nachádza na 3. poschodí z 3 vo veľmi peknom a tichom prostredí, kde je dostatok zelene. V blízkosti bytového domu sa nachádza športové centrum Mariána Hossu. V tesnej blízkosti je bezproblémové parkovanie.

 

Výmera:

Celková obytná plocha je 59,24m2, plocha balkóna je 2m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov – práčovňa, sušiareň. Zároveň je na každej chodbe spoločná loggia, ktorá sa využíva na sušenie prádla.

 

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby a zároveň aj priestor na samostatný šatník. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

 

Zariadenie bytu:

V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 15.9.2019. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

V prípade skorej rezervácie tohto bytu je ešte možné si zvoliť farebnosť a materiál podláh, dverí a kúpeľne.

 

Kúrenie:

Ústredné

 

Bytový dom:

Konštrukcia domu je panel.

 

Náklady:

Náklady na bývanie sú 110 eur + elektrina a plyn. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 140 eur.

 

Cena bytu je 92.000 eur

 

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

 

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.