BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť – 2 izbový byt v Novej Dubnici, na Trenčianskej ulici. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 5 vo veľmi peknom a tichom prostredí, kde je dostatok zelene. Byt má pešiu dostupnosť do centra mesta. Obyvatelia bytového domu majú vlastné parkovanie na parkovaciu kartu.

Výmera:
Celková obytná plocha je 58,50m2, plocha pivnice je 3,50 m2, plocha balkóna je 3m2. K bytu prislúchajú murovaná pivnica s latkovými dverami. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov – kočikáreň.  

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby a priestor na samostatný šatník. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.  

Zariadenie bytu:
V byte prebehla kompletná rekonštrukcia.Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné  

Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel.  

Náklady:
Náklady na bývanie sú 120 eur + elektrina a plyn. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 150 eur.  

Cena bytu je 78.900 eur  

Súčasťou ceny je aj kuchynská linka.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí. Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).  

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.