POPIS NEHNUTEĽNOSTI

BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť – 2 izbový byt v Novej Dubnici, na Trenčianskej ulici. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 5 vo veľmi peknom a tichom prostredí, kde je dostatok zelene. Byt má pešiu dostupnosť do centra mesta. Obyvatelia bytového domu majú vlastné parkovanie na parkovaciu kartu.

Výmera:

Celková obytná plocha je 58,50m2, plocha pivnice je 3,50 m2, plocha balkóna je 3m2. K bytu prislúchajú murovaná pivnica s latkovými dverami. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov – kočikáreň.

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby a priestor na samostatný šatník. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Zariadenie bytu:

V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 30. 9.2019. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

V prípade skorej rezervácie tohto bytu je ešte možné si zvoliť farebnosť a materiál podláh, dverí a kúpeľne.

Kúrenie:

Ústredné

Bytový dom:

Konštrukcia domu je panel.

Náklady:

Náklady na bývanie sú 120 eur + elektrina a plyn. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 150 eur.

Cena bytu je 78.900 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí. Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.