BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť – 3 izbový byt v Ilave, na ulici Kpt. Nálepku. Byt sa nachádza na 1. poschodí z 2 vo veľmi peknom a tichom prostredí, kde je dostatok zelene. V okolí bytu sú obchody aj detské ihrisko. Obyvatelia bytového domu majú pohodlné parkovanie priamo pred bytovým domom.

 

Výmera:

Celková obytná plocha je 65m2, z toho plocha balkóna a loggie je spolu 4m2. K bytu prislúchajú dve murované pivnice. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov – kočikáreň.

 

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby a priestor na samostatný šatník. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

 

Zariadenie bytu:

V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 30.10.2019. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, nové plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

 

Kúrenie:

Vlastné

 

Bytový dom:

Konštrukcia domu je tehla.

 

Náklady:

Náklady na bývanie sú 50 eur + elektrina a plyn. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 100 eur.

 

Cena bytu je 80.500 eur

 

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

 

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.