POPIS NEHNUTEĽNOSTI

BpV ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom, na ulici Pod hájom 1089/58. Byt sa nachádza na 5. poschodí z 8. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, taktiež potraviny. Parkovanie pre obyvateľov je bezproblémové pred domom.

Výmera:

Celková obytná plocha je 68m2, plocha loggie je 2m2. K bytu prislúcha latková pivnica o veľkosti 2m2. K dispozícií sú aj spoločné priestory – kočikáreň.

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby s potenciálom pre úložný priestor. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Orientácia bytu:

Východ, juh

Zariadenie bytu:

V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 30.10. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:

Ústredné

Bytový dom:

Konštrukcia domu je panel.

Náklady:

Náklady na bývanie sú 120 eur pre tri osoby + energie – 150 eur.

Cena bytu je 91.000 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.