BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť – 3 izbový byt v Trenčíne, na ulici Halalovka. Byt sa nachádza na 4. poschodí z 8 vo veľmi peknom prostredí. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Škola, obchody aj autobusová zastávka sú v pešej dostupnosti. Parkovanie pre obyvateľov je bezproblémové pred domom.

Výmera:
Celková obytná plocha je 78m2, plocha logie sú 3m2. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov – kočikáreň.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby, do ktorých sa vchádza cez halu, kuchyňa a obývačka sú však prepojené aj na ich spojenej stene. Orientácia izieb a spálne je na južnú stranu, orientácia obývačky a kuchyne na západnú. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Zariadenie bytu:
V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 31.12.2019. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 150 eur.

Cena bytu je 93.500 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške