BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť – 2 izbový byt v Trenčíne, na Šmidkeho ulici. Byt sa nachádza na 1. poschodí z 8 vo veľmi peknom prostredí. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Škola, škôlka aj obchod sú v pešej dostupnosti. Parkovanie pre obyvateľov je bezproblémové pred domom.

Výmera:

Celková obytná plocha je 61m2. K bytu prislúcha balkón a pivnica. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov – kočikáreň.  

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby a zároveň aj priestor na samostatný šatník. Orientácia je na južnú stranu. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

 

Zariadenie bytu:

V byte prebehla kompletná rekonštrukcia. Rekonštrukcia zahŕňa kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:

Ústredné

Bytový dom:

Konštrukcia domu je panel.

Náklady:

Náklady na bývanie sú 110 eur + energie.

Cena bytu je 86.500 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úveru vo výške 66 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške