BpV ponúka na predaj vlastnú nehnuteľnosť – 1 izbový byt v Novej Dubnici na ulici Janka Kráľa. Byt sa nachádza na 3. poschodí z 3. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, v pešej dostupnosti sa nachádza autobusová zastávka, škola aj obchody, pred bytovým domom sa dá bezproblémovo parkovať.

Výmera:
Celková obytná plocha je 48m2 + murovaná pivnica.

Dispozícia bytu:
Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priložených fotografiách bytu.

Orientácia bytu:
Východ (izba), západ (kuchyňa a chodba).

Zariadenie bytu:
V byte prebehla pred 4 rokmi kompletná rekonštrukcia. Rekonštrukcia zahŕňala kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody, taktiež stien. Súčasťou bytu sú bezpečnostné dvere, nová kuchyňa, podlahy, kúpeľňa a samostatné WC. V súčasnosti pred predajom prebehne v byte opätovná renovácie stien – vymaľovanie celého bytu.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je tehla.

Náklady:
Náklady na bývanie sa pohybujú okolo 110 eur + 20 eur energie.

Cena bytu je 62.500 eur.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.