• Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 68 m2
  • Cena za m21 198,53 €/m²
     
BpV ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Novej Dubnici na ulici Sad Duklianskych hrdinov 76/6 v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome. Byt sa nachádza na 4-tom pochodí zo 4-roch. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť a byt je v pešej dostupnosti do centra mesta. Bytový dom sa nachádza v tesnej blízkosti obchodov, materskej škôlky, detského centra či autobusových nástupíšť.

Výmera:
Celková obytná plocha je 68m2, z toho plocha zasklenej loggie je 4m2. K bytu prislúchajú murovaná pivnica o veľkosti 3m2. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov – kočikáreň.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu – sušiareň, kočikáreň.

Orientácia bytu:
Juh, Severo-východ

Zariadenie bytu:
V byte prebieha kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 15.2.2020. Rekonštrukcia zahŕňa kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 100 eur + elektrina a plyn. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 130 eur.

Cena bytu je 81.500 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.