• Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 104 m2
  • Cena za m21 085,58 €/m²
     
BpV ponúka na predaj veľký 4 izbový byt v Trenčíne, ktorý je v jej vlastníctve. Byt sa nachádza na ulici Halalovka č. 2881/58, vo veľmi peknom a tichom prostredí, kde je dostatok zelene. Vo vnútornom bloku, medzi bytovými domami je veľká trávnatá plocha, ktorá sa dá využiť na hranie s deťmi. Byt je na 4-tom pochodí z 5-tich. Parkovanie je priamo pred bytovým domom.

Výmera:
Celková obytná plocha je 104 m2, z toho plocha balkóna a lodggie je spolu 7m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov – kočikáreň, sušiareň a spoločný pozemok využívaný iba majiteľmi bytového domu.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby a priestor na samostatný šatník. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Zariadenie bytu:
V byte momentálne prebieha kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 9.2.2019. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je tehla.
Náklady:
Náklady na bývanie sú 150 eur + elektrina a plyn. Pre štvorčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 180 eur.

Cena bytu je 112.900 eur.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.
  •