BpV Group v týchto dňoch rekonštruuje Garzónku v Dubnici nad Váhom – ulica CII, súpisné číslo 96. Rekonštrukcia bytu bude kompletne ukončená do 30.3.2020.  Byt sa nachádza na 3-ťom pochodí z 12-tich v panelovej bytovke, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2019. Rekonštrukcia bytovka bude zavŕšená  v tomto roku – výmenou výťahov a úpravou balkónov.

V okolí bytu sa nachádza autobusová zástavka, školy, reštaurácie, obchody, banky či priamo centrum mesta.

 

Vzhľadom na vzniknutú situáciu sa snažíme obmedziť osobné stretnutia. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo by ste chceli vidieť byt v budúcnosti, dajte nám vedieť buď emailom – bpv@bpv.sk alebo telefonicky – 0917/263 793.

 

Kompletná rekonštrukcia zahŕňa:

Kompletne novú elektroinštaláciu, vodoinštaláciu a sieťkovanie a stierkovanie stien, nové omietky vrátane vymaľovania stien na bielo.

Zo zariadenia –  11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 11 mm, nová kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC. V byte je platové okno. V rámci rekonštrukcie prebehne iba úprava a výmena nových žalúzií.

Zvolený designový materiál je zvolený veľmi decentne, aby ho bolo možné veľmi dobre kombinovať.

Súčasťou vybavenia garsónky je aj kuchynská linka so spotrebičmi.

 

Výmera:

Celková podlahová plocha je 28m2, vrátane pivnice. K bytu prislúcha balkón o veľkosti 2m2, ktorý nie je súčasťou podlahovej plochy podľa zamerania.

 

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený .Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

 

Orientácia bytu:

Juh

 

Kúrenie:

Ústredné kúrenie

 

Bytový dom:

Konštrukcia domu je panel. Bytový dom bol rekonštruovaný vrátane novej strechy. Kolaudácia rekonštrukcie bola v roku 2019.

 

Náklady:

Náklady na bývanie sú 80 eur + elektrina a plyn.

 

Cena bytu je 49.500 eur po kompletnej rekonštrukcii s kuchynskou linkou a spotrebičmi. Vzhľadom k tomu, že sme majiteľmi bytu, dohoda je možná.

 

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

 

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedenej výhody je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.