• Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 65 m2
  •  
BpV ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom, na ulici Pod hájom 1085. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí v zrekonštruovanom bytovom dome, ktorý má 7 poschodí. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, taktiež potraviny či zastávky autobusov. Bytový dom sa nachádza v pešej dostupnosti do centra mesta. Parkovanie pre obyvateľov je pred domom.
 
Výmera:
Celková podlahová plocha je 65m2, z toho plocha loggie je 3m2. K bytu prislúcha latková pivnica o veľkosti 2m2. K dispozícií sú aj spoločné priestory – kočikáreň.
  
Orientácia bytu:
Východ, západ
 
Zariadenie bytu:
V byte prebehla kompletná rekonštrukcia pre 4-mi rokmi – bola prerobená elektroinštalácia, voda, radiátory, jadro – kúpeľňa a samostatné WC, steny, interiérové dvere, bezpečnostné dvere aj podlahy. Súčasťou vybavenia bytu je kuchynská linka so spotrebičmi, vstavané skrine, skrine na chodbe aj vybavenie obývačky.
 
Kúrenie:
Ústredné
 
Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel. Bytový dom bol rekonštruovaný.
 
Náklady:
Náklady na bývanie sú 100 eur + energie. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 120 eur.
 
Cena bytu je 87.500 eur
 
Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).
 
V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.