Predám 1 izbový byt v Dubnici nad Váhom po kompletnej rekonštrukcii – ulica CI, súpisné číslo 28. Byt sa nachádza na 1-vom pochodí zo 7- mich v panelovej bytovke, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou.
V okolí bytu sa nachádza autobusová zástavka, školy, reštaurácie, obchody, banky či priamo centrum mesta.

Kompletná rekonštrukcia zahŕňa:
Kompletne novú elektroinštaláciu, vodoinštaláciu a sieťkovanie a stierkovanie stien, nové omietky vrátane vymaľovania stien na bielo.
Zo zariadenia – 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 11 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC. V byte je platové okno. V rámci rekonštrukcie prebehne iba úprava a výmena nových žalúzií.
Zvolený designový materiál je zvolený veľmi decentne, aby ho bolo možné veľmi dobre kombinovať.
Súčasťou vybavenia je aj nová kuchynská linka so spotrebičmi.

Výmera:
Celková podlahová plocha je 43,74m2, vrátane pivnice. K bytu prislúcha balkón o veľkosti 2m2, ktorý nie je súčasťou podlahovej plochy podľa zamerania.

Kúrenie:
Ústredné kúrenie

Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel. Bytový dom bol rekonštruovaný vrátane novej strechy.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 80 eur + elektrina a plyn.

Cena bytu je 63.000 eur po kompletnej rekonštrukcii s kuchynskou linkou a spotrebičmi.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedenej výhody je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.