3 izbový byt, Pod hájom v Dubnici n/V

 BpV ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom, na ulici Pod hájom 1096. Byt sa nachádza na 6.-tom poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome, ktorý má 6 poschodí. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, taktiež potraviny či zastávky autobusov. Bytový dom sa nachádza v pešej dostupnosti do centra mesta.  Parkovanie pre obyvateľov je pred domom. 

 Výmera:

Celková podlahová plocha je 68m2, z toho je veľkosť pivnice 1,5 m2. K bytu prislúcha loggia o veľkosti 3 m2. K dispozícií sú aj spoločné priestory – kočikáreň.

 Orientácia bytu:

Kuchyňa, obývačka – J-V

Izby – S-Z

 Zariadenie bytu:

V byte prebehla kompletná rekonštrukcia pre 4-mi rokmi – bola prerobená elektroinštalácia, voda, radiátory, jadro – kúpeľňa a samostatné WC. V súčasnosti sa opätovne rekonštruovali steny, podlahy, interiérové dvere a bezpečnostné dvere a opravili žalúzie na oknách. Súčasťou vybavenia bytu je kuchynská linka so spotrebičmi.

 Kúrenie:

Ústredné

 Bytový dom:

Konštrukcia domu je panel. Bytový dom bol rekonštruovaný.

 Náklady:

Náklady na bývanie sú 120 eur + energie. Pre štvorčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 150 eur.

 Cena bytu je 88.000 eur

 Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

 V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške