Nové rodinné domy v Klobušiciach – časť Záhumnie

 
Cena dohodou

 

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 119 m2
  Zast. plocha: 148 m2
  Plocha pozemku: 656 m2
 •  

BpV Development ponúka na predaj novostavby rodinných domov v Ilave – časti Klobušice, v novovybudovanej lokalite ZÁHUMNIE.

Ide o 3 domy typu BUNGALOV, ktoré budú vystavané na rovinatých pozemkoch o rozlohe:
• Pozemok 1135/09 o veľkosti 657 m2
• Pozemok 1135/10 o veľkosti 656 m2
• Pozemok 1135/12 o veľkosti 590 m2

Rodinný dom je 4 izbový, má 2 kúpeľne, samostatný šatník, špajzu aj technickú miestnosť. Úžitková plocha domu je 118,83 m2. Dom je situovaný tak, aby bola najlepšia využiteľnosť svetových strán. Z každej izby je vstup na terasu domu. Bližšie informácie o dispozícii domu sa dozviete z priloženej vizualizácie.

Stav holodom zahŕňa:
Hrubá stavba, plastové okná – trojslá, izolácia strechy, sadrokartónový strop, podlahové kúrenie – tepelné čerpadlo, potery, elektroinštalácia + vypínače, zásúvky, svietidlá, vodoinštalácia spolu s konštrukciou geberitu v oboch kúpelniach, steny v omietkach a vymaľované na bielo v celom dome, zateplenie a fasáda.

Dokončenie do štandardu zahŕňa:
kúpeľne (obklady, dlažby, sanita, vaňa, sprchový kút), podlaha v celom dome (vodeodolná plávajúca), obložky a dvere a dlažba na terase.

V súčasnosti sa dokončujú stavebné povolenie a predpokladaný začiatok výstavby je od 1.7.2020. Domy je možné kúpiť v stave – HOLODOM alebo dokončené do stavu ŠTANDARD, ktorého súčasťou sú kompletne dokončené kúpeľne spolu so sanitou, podlahy a interiérové dvere.