• Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 65 m2
  •  
     
BpV ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom, na ulici Pod hájom 1366 (účko). Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí v zrekonštruovanom bytovom dome, ktorý má 7 poschodí. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, taktiež potraviny či zastávky autobusov. Bytový dom sa nachádza v pešej dostupnosti do centra mesta. Parkovanie pre obyvateľov je pred domom.
 
Výmera:
Celková podlahová plocha je 65m2, z toho plocha loggie je 3m2. K bytu prislúcha latková pivnica o veľkosti 2m2. K dispozícií sú aj spoločné priestory – kočikáreň.
  
Orientácia bytu:
Kuchyňa, Obývačka – JV
Izby – Z
 
Zariadenie bytu:
V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 15.7.2020. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.
V tomto momente je ešte možnosť si vybrať designový materiál – podlahy, obklady a sanitu do kúpeľne a WC.
 
Kúrenie:
Ústredné
 
Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel. Bytový dom bol rekonštruovaný.
 
Náklady:
Náklady na bývanie sú 125 eur + energie. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 150 eur.
 
Cena bytu je 89.000 eur
 
Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).
 
V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.