Predám 2 izbový byt s vlastným kúrením na ulici Piešťanská 2142 v Trenčín – Zlatovce po kompletnej rekonštrukcii.  Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí v nízkej 3 poschodovej tehlovej bytovke, ktorá prešla taktiež kompletnou rekonštrukciou.

V okolí bytu sa nachádza autobusová zástavka, školy, reštaurácie a kaviarne, obchody či banky.

Kompletná rekonštrukcia zahŕňa:

Kompletne novú elektroinštaláciu, vodoinštaláciu a sieťkovanie a stierkovanie stien, nové omietky vrátane vymaľovania stien na bielo. Súčasťou kompletná rekonštrukcia vlastného kúrenia vrátane nového kotla a radiátorov

Zo zariadenia –  11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 11 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC. Nové plastové okná so žalúziami.

Zvolený designový materiál je zvolený veľmi decentne, aby ho bolo možné veľmi dobre kombinovať.

V prípade rýchlej rezervácie je možné si tento designový materiál zvoliť podľa vlastných predstáv

Výmera:

Celková podlahová plocha je 68m2, vrátane pivnice.

Orientácia bytu:

Izby – Juho-Západ

Kuchyňa, kúpeľňa – Severo-Východ

Kúrenie:

Vlastné

Bytový dom:

Konštrukcia domu je tehla. Bytový dom bol rekonštruovaný vrátane novej strechy.

Náklady:

Náklady na bývanie sú 60 eur + elektrina a plyn.

Cena bytu je 89.900 eur po kompletnej rekonštrukcii.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedenej výhody je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.