BpV Group v týchto dňoch rekonštruuje 2 izbový byt v Trenčíne na Beckovskej ulici. Rekonštrukcia bytu bude kompletne ukončená do 30.3.2020.  Byt sa nachádza na 2-hom pochodí z 2-voch v tehlovej bytovke číslo 1188.

V okolí bytu sa nachádza autobusová zástavka, škola, škôlka, nemocnica, nákupne stredisko. Bezproblémové parkovanie priamo pred bytovým domom.

Jedinečnosť tohto bytu spočíva v priľahlom parku – vchod do parku priamo z bytového domu.

 

Vzhľadom na vzniknutú situáciu sa snažíme obmedziť osobné stretnutia. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo by ste chceli vidieť v budúcnosti, dajte nám vedieť buď emailom alebo telefonicky.

 

Kompletná rekonštrukcia zahŕňa:

Kompletne novú elektroinštaláciu, vodoinštaláciu a sieťkovanie a stierkovanie stien, nové omietky vrátane vymaľovania stien na bielo.

Zo zariadenia –  11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 11 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC. V byte sú plastové okná. V rámci rekonštrukcie prebehne ich úprava a výmena nových žalúzií.

Zvolený designový materiál je zvolený veľmi decentne, aby ho bolo možné veľmi dobre kombinovať.

 

Výmera:

Celková obytná plocha je 61m2, súčasťou je aj malý francúzsky balkón. K bytu prislúchajú 2 pivnice.

 

Dispozícia bytu:

Byt je veľmi dobre dispozične riešený .Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

 

Orientácia bytu:

Juh

 

Kúrenie:

Ústredné kúrenie

 

Bytový dom:

Rok výstavby bytového domu bol v roku 1976. Konštrukcia domu je tehla. Bytový dom bol rekonštruovaný vrátane novej strechy. Kolaudácia rekonštrukcie bola v roku 2016. Súčasťou bytového domu je elektovrátnik.

 

Náklady:

Náklady na bývanie sú 120 eur + elektrina a plyn.

 

Cena bytu je 92.500 eur po kompletnej rekonštrukcii. Vzhľadom k tomu, že sme vlastníci bytu, dohoda je možná priamo s nami.

 

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

 

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedenej výhody je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.