• Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 64 m2


Ponúkame na predaj vlastnú nehnuteľnosť – 2 izbový byt v Bratislave – Ružinov na ulici Chlumeckého 15. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí v zrekonštruovanom bytovom dome, ktorý má 7 poschodí. Prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá bola ukončená 15.6.2020. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, taktiež potraviny Lidl, Billa či zastávky autobusov či električiek. Bytový dom sa nachádza vo veľmi peknom zelenom parku, ktorý sa dá využiť na prechádzku so psom, hranie sa s deťmi alebo na relax s knihou či pokec s kamarátmi. Parkovanie pre obyvateľov je pohodlné priamo pred domov.
 
Výmera:
Celková podlahová plocha je 62,50m2. K bytu prislúchajú 2 murované pivnice o veľkosti 2m2. K dispozícií sú aj spoločné priestory – kočikáreň. Táto sa dá pokojne využiť na odkladanie bicyklov či iných športových zariadení. Obyvatelia domu sú veľmi slušní ľudia, ktorí prihliadajú k majetku susedov ako ku vlastnému.
  
Zariadenie bytu:
V byte bola dokončená kompletná rekonštrukcia, ktorej súčasťou sú:
– Nová elektroinštalácia so zvýšeným výkonom a revíziami (budú odovzdané nového majiteľovi) vrátane dátových zásuviek v oboch izbách
– Nová vodoištalácia
– Sieťkovanie a stierkovanie stien, nové omietky vrátane vymaľovania stien na bielo
– Vyrovnanie podláh a nové kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10mm
– Nová kúpeľňa s použitím vysoko kvalitných materiálov, sanity a batérií – vaňa a umývadlo so skrinkou, radiátor
– Nové samostatné WC – geberit
– Sadrokartóny – chodba, kúpeľňa, WC
– Nové interiérové dvere
– Vymaľovanie radiátorov
– Okná plastové (vyčistenie plastu a nové žalúzie)
– Kuchynská linka značky Ikea so zárukou 10 rokov a spotrebiče so zárukou 5 rokov – chladnička, rúra, varná indukčná doska, odsávač pár.
 
Kúrenie:
Ústredné
 
Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel. Bytový dom bol kompletne rekonštuovaný.
 
Náklady:
Náklady na bývanie sú 137 eur + energie. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 170 eur.
 
Cena bytu je 188.000 eur
 
Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).
 
V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.