Cena dohodou

  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 119 m2
    Zast. plocha: 148 m2
    Plocha pozemku: 657 m2

BpV Development ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v Ilave – časti Klobušice, v novovybudovanej lokalite ZÁHUMNIE. Dom je postavený na pozemku o veľkosti 657 m2.

Rodinný dom je 4 izbový, má 2 kúpeľne, samostatný šatník, špajzu aj technickú miestnosť. Úžitková plocha domu je 118,83 m2. Dom je situovaný tak, aby bola najlepšia využiteľnosť svetových strán. Z každej izby je vstup na terasu domu. Bližšie informácie o dispozícii domu sa dozviete z priloženej vizualizácie.

Stav holodom zahŕňa:
Hrubá stavba, plastové okná – trojslá, izolácia strechy, sadrokartónový strop, podlahové kúrenie – tepelné čerpadlo, potery, elektroinštalácia + vypínače, zásúvky, svietidlá, vodoinštalácia spolu s konštrukciou geberitu v oboch kúpelniach, steny v omietkach a vymaľované na bielo v celom dome, zateplenie a fasáda.

Dokončenie do štandardu zahŕňa:
kúpeľne (obklady, dlažby, sanita, vaňa, sprchový kút), podlaha v celom dome (vodeodolná plávajúca), obložky a dvere a dlažba na terase. Súčasťou je aj kuchynská linka so spotrebičmi.

V súčasnosti sa dokončujú stavebné povolenie a predpokladaný začiatok výstavby je od 1.7.2020. Domy je možné kúpiť v stave – HOLODOM alebo dokončené do stavu ŠTANDARD, ktorého súčasťou sú kompletne dokončené kúpeľne spolu so sanitou, podlahy a interiérové dvere.

Cena za holodom: 214.900 eur
Cena za štandard: 224.900 eur