• Typ: Predaj
    Druh: 1 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 48 m2
  •  
     

BpV ponúka na predaj 1 izbový byt v Novej Dubnici po kompletnej rekonštrukcii – ulica Janka Kráľa 34. Byt sa nachádza na 2-hom pochodí z 3-och v tehlovej bytovke, ktorá je v pešej dostupnosti od centra mesta.
V okolí bytu sa nachádza autobusová zástavka, školy, reštaurácie, obchody, banky či priamo centrum mesta.

Kompletná rekonštrukcia zahŕňa:
Kompletne novú elektroinštaláciu, vodoinštaláciu a sieťkovanie a stierkovanie stien, nové omietky vrátane vymaľovania stien na bielo.
Zo zariadenia – 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 11 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC. Plastové okná so žalúziami.
V tomto momente je ešte možnosť si vybrať designový materiál – podlahy, obklady a sanitu do kúpeľne a WC. V byte prebieha rekonštrukcia, ktorá bude ukončená do 30.11.2020.

Výmera:
Celková podlahová plocha je 48m2 a k bytu prislúcha pivnica.

Orientácia bytu:
Východ – izba, Západ – chodba, kuchyňa

Kúrenie:
Ústredné kúrenie

Bytový dom:
Konštrukcia domu je tehla. Strecha je v bytovom dome rekonštruovaná.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 100 eur + elektrina a plyn.

Cena bytu je 62.500 EUR

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedenej výhody je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.