• Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 59 m2
  •  
     
BpV ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom, na ulici CI 41/103. Byt sa nachádza na 1-vom pochodí z 8- mich. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, nákupné centrum, autobusové zastávky. V okolí bytového domu je dostatok zelene a detské ihrisko.

Výmera:
Celková obytná plocha je 59 m2 + plocha balkóna a loggie. K bytu prislúchajú murovaná pivnica o veľkosti 3m2. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov – kočikáreň.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby a zároveň aj priestor na veľkú vstavanú skriňu a špajzu. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Orientácia bytu:
Východ – obývačka a izba
Západ – kuchyňa

Zariadenie bytu:
V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 15.12.2020. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm (v rekonštrukcii je zahrnuté aj vyrovnanie podlahy), nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel. Bytový dom je pred zateplením, ale po oprave strechy.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 100 eur + elektrina a plyn. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 120 eur.

Cena bytu je 85.900 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).
 
V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.
Energetický certifikát: G