• Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 68 m2
  •  
     
BpV ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom, na ulici Centrum I. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí v zrekonštruovanom bytovom dome, ktorý má ďalšie 3 poschodia. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, taktiež potraviny či zastávky autobusov. Bytový dom sa nachádza v centra mesta. Parkovanie pre obyvateľov je pred domom.
 
Výmera:
Celková podlahová plocha je 70,98 m2, z toho plocha loggie je 3m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica o veľkosti 3m2. K dispozícií sú aj spoločné priestory – spoločná komora o veľkosti približne 4m2.
  
Orientácia bytu:
Kuchyňa, Obývačka – JZ
Izby – SV
 
Zariadenie bytu:
Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií (v súčasnosti sa menili iba žalúzie), kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.
 
Kúrenie:
Ústredné
 
Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel.
 
Náklady:
Náklady na bývanie sú 125 eur + energie. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 150 eur.
 
Cena bytu je 94.000 eur
 
Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).
 
V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.
Energetický certifikát: G