• Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 222 m2
    Plocha pozemku: 1503 m2

BpV ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Trenčianska Teplá, časť Dobrá. Je vo veľmi dobrej lokalite, v centre obce s veľmi dobrou dostupnosťou.

Výmera:
Celková plocha pozemku je 1503 m2. V prednej časti pozemku je postavený dom a v zadnej časti je veľká záhrada so zeleňou a stromami. Budúci majiteľ vie túto záhradu využiť na oddych, pestovanie domácej zeleniny a ovocia. Táto časť pozemku je taktiež pripravená aj na možnosť výstavby ďalšej nehnuteľnosti.
Celková obytná plocha je 168m2 + 5m2 zimná záhrada, ktorá sa nachádza na 1 poschodí a je z nej nádherný výhľad do záhrady domu. Ďalej je súčasťou domu vykurovaná garáž pripravená pre 3 automobily o veľkosti 49m2 a pivnica 15m2.

Dispozícia domu:
Dom je veľmi dobre dispozične riešený -pri vstupe je priestranná chodba a veľkorysý priestor pre šatník. Vstup do domu je zabezpečený aj priamo z garáže vedľa ktorej sa nachádza technická miestnosť s možnosťou zariadenia práčovne. Na prízemí je aj kuchyňa s obývačkou a jedálňou. Kúpeľňa a samostatné WC, izba pre hosťa. Prvé poschodie domu je priestor pre oddychovú časť, či detské izby. Má 3 samostatné nepriechodné izby, priestor na šatník a samostatnú kúpeľňu s WC. Z kúpeľne či chodby je možný vchod do zimnej záhrady, ktorá je výborným priestorom pre oddych či dobrú knihu.

Zariadenie domu:
– Nové inžinierske siete – nová kanalizácia, nové elektrické prípojky
– Odstránenie vlhkých stien – celý dom bol podrezaný
– Nová elektroinštalácia a vodoinštalácia v celom dome
– Nová strecha
– Novo-vybudovaná zimná záhrada
– Nové kúrenie
– Nový elektrický bojler na vyhrievanie vody
– Nové okná – 6 komorové troj-sklá s elektronickými hliníkovými žaluziami
– Nové dvere – vstupné hliníkové
– Nové steny a omietky
– Sadrokartón v celom dome s úspornými led-svietidlami
– Nová zateplenie domu so silikónovou fasádou
– Novo-vybudovaná garáž pre 3 autá s elektronickými bránami.
– Zámková dlažba
– Nový plot s elektronickou bránou zásuvnou.
– Príprava na elektrovrátnika
– 2 kúpeľne a 2 WC – kvalitný obklad, vaňa a sprchové kúty, umyvadlá so skrinkou, WC geberit
– Laminátové podlahy – hrúbka 11 mm, vodeodolné
– Schodiko – dlažba a chrómové zábradlie

Kúrenie:
Ekologické, zdraviu prospešné a nízko nákladové kúrenie od spoločnosti Es System v celom dome.

Konštrukcia domu:
Konštrukcia domu je tehla + zateplenie a silikónová fasáda, nová strecha.

Naša predstava ceny domu je 285.000 eur, dohoda možná.
(Znalecká hodnota domu je 314.000 eur)

Naša spoločnosť je vlastníkom nehnuteľnosti a zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku a zaplatenie návrhu na vklad záložného práva do katastra pri čerpaní hypotekárneho úver. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.