• Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 71 m2


BpV ponúka na predaj vlasntý 3 izbový byt v Trenčíne na sídlisku Juh na ulici Jána Halašu. Byt sa nachádza na 5-tom pochodí zo 8 – mich. Bytový dom sa nachádza vo veľmi peknom prostredí s občianskou vybavenosťou. V okolí bytu sa nachádza je autobusová zástavka, nákupné centrum Južanka, škola či škôlka.

Výmera:
Celková obytná plocha je 71m2, plocha balkóna je 3m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica a je možné využiť spoločné priestory – kočikáreň.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľmi veľa možností vybudovania úložného priestoru. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Orientácia bytu:
Východ – spálňa, Západ – obývačka, kuchyňa, izba

Zariadenie bytu:
V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 30.11.2020. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.
V tomto momente je ešte možnosť si vybrať designový materiál – podlahy, obklady a sanitu do kúpeľne a WC.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 120 eur + elektrina a plyn. Pre štvorčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 150 eur.

Cena bytu je 98.900 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.