• Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 59 m2


BpV ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Novej Dubnice na ulici Petra Jilemnického č. 34. Byt sa nachádza na 1-vom pochodí z 3-och. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, obchody, autobusové zastávky či kúpalisko. V okolí bytového domu je dostatok zelene a detské ihrisko.

Výmera:
Celková obytná plocha je 59 m2. K bytu prislúchajú murovaná pivnica o veľkosti 3m2.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby a zároveň aj priestor na veľkú vstavanú skriňu na chodbe. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Orientácia bytu:
Juho-západ – obývačka a izba
Východ – kuchyňa, chodba 

Zariadenie bytu:
V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do konca februára. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm (v rekonštrukcii je zahrnuté aj vyrovnanie podlahy), nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je tehla. Bytový dom je po oprave strechy.

Náklady:
Celkové náklady na bývanie pre dvojčlennú domácnosť sú približne 140 eur.

Cena bytu je 84.900 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.
Energetický certifikát: G