• Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 72 m2
  •  
     
BpV ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v Trenčíne, na ulici Východnej ulici. Byt sa nachádza na 4.tom poschodí v zrekonštruovanom 7.poschodovom bytovom dome. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, taktiež potraviny či zastávky autobusov a voľný vstup do lesa. Parkovanie pre obyvateľov je pred domom.
 
Výmera:
Celková podlahová plocha je 72m2, z toho plocha loggie je 3m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica o veľkosti 3m2.
  
Zariadenie bytu:
Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií (v súčasnosti sa menili iba žalúzie), kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.
 
Kúrenie:
Ústredné
 
Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný.
 
Náklady:
Náklady na bývanie sú 137 eur + energie. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 160 eur.
 
Cena bytu je 99.900 eur
 
Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).
 
V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.
Energetický certifikát: G