• Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 65 m2


BpV ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom, na ulici Centrum I č. 28/62. Byt sa nachádza na 3-ťom poschodí z 8-mich v bytovom dome, ktorý bude prechádzať kompletnou rekonštrukciou. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, taktiež potraviny či zastávky autobusov. Bytový dom sa nachádza v centra mesta. Parkovanie pre obyvateľov je pred domom.

Výmera:
Celková podlahová plocha je 61 m2 a 2 balkóny, každý približne 2,5m2. K bytu prislúcha pivnica o veľkosti 3m2. K dispozícií sú aj spoločné priestory – kočikáreň.

Orientácia bytu:
Kuchyňa, Chodba – Juh
Izba, Obývačka – SV

Zariadenie bytu:
Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií (v súčasnosti sa menili iba žalúzie), kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 140 eur + energie. Pre dvojčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 170 eur.

Cena bytu je 89.900,- eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).

V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.
Energetický certifikát: G

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor