• Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 71 m2

BpV ponúka na predaj vlastný 3 izbový byt v Trenčíne na sídlisku Juh na ulici Jána Halašu č. 14. Byt sa nachádza na 6-tom pochodí zo 7 – ich. Bytový dom sa nachádza vo veľmi peknom prostredí s občianskou vybavenosťou. V okolí bytu sa nachádza je autobusová zástavka, nákupné centrum Južanka, škola či škôlka.

Výmera:
Celková obytná plocha je 71m2, plocha balkóna je 3m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica a je možné využiť spoločné priestory – kočikáreň.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľmi veľa možností vybudovania úložného priestoru. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Zariadenie bytu:
V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 31.3.2021.
Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a stien. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm. Kúpeľňa bola rekonštruovaná kompletne pred 1 rokom – vodoinštalácia, obklady aj sanita. WC je samostatné.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel. Bytový dom prešiel tiež kompletnou rekonštrukciou vrátane strechy.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 120 eur + elektrina a plyn. Pre štvorčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 150 eur.

Cena bytu je 99.900 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).
Energetický certifikát: G

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor