• Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 65 m2
  •  
     

BpV ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v Novej Dubnici na ulici P. O. Hviezdoslava v tehlovej bytovke. Byt sa nachádza na vyvýšenom pochodí, v bytovom dome sú 3 poschodia. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť a byt je v pešej dostupnosti do centra mesta. Bytový dom sa nachádza v tesnej blízkosti obchodov, materskej škôlky či autobusových nástupíšť.

Výmera:
Celková úžitková plocha je 65m2. K bytu prislúchajú murovaná pivnica o veľkosti 3m2. Súčasťou bytového domu sú aj spoločné priestory, ktoré sú k dispozícii všetkým majiteľom bytov – kočikáreň.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Orientácia bytu:
Kuchyňa, izba – východ
Obývačka, izba – západ

Zariadenie bytu:
V byte prebieha kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 30.4.2021. Rekonštrukcia zahŕňa kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je tehla. Bytový dom má pôvodnú architektúru a nemôže byť zateplený, strecha je vymenená.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 140 eur + elektrina a plyn. Pre štvorčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 170 eur.

Cena bytu je 94.900 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).
Energetický certifikát: G

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor