• Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 61 m2
  •  
     

BpV ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Novej Dubnice na ulici Kpt. Nálepku. Byt sa nachádza na 2-hom pochodí zo 4-och. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, obchody či autobusové zastávky. V okolí bytového domu je dostatok zelene a detské ihrisko.

Výmera:
Celková obytná plocha je 61 m2. K bytu prislúchajú murovaná pivnica o veľkosti 3m2.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Orientácia bytu:
Západ – kuchyňa a izba
Východ – izba

Zariadenie bytu:
V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do konca apríla. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, nové plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm (v rekonštrukcii je zahrnuté aj vyrovnanie podlahy), nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné

Bytový dom:
Konštrukcia domu je tehla. Bytový dom je po oprave strechy.

Náklady:
Celkové náklady na bývanie pre dvojčlennú domácnosť sú približne 120 eur.

Cena bytu je 87.500 eur

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).
Energetický certifikát: G

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor