• Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 68 m2
  • Cena za m21 544,12 €/m²
    ID inzerátu: 4354490
BpV ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom, na ulici Pod hájo. Byt sa nachádza na 3. poschodí zo 7-mich. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, taktiež potraviny či zastávky autobusov. Bytový dom sa nachádza v pešej dostupnosti do centra mesta. Parkovanie pre obyvateľov je bezproblémové pred domom.
 
Výmera:
Celková obytná plocha je 71 m2, z toho plocha loggie je 3 m2. K bytu prislúcha latková pivnica o veľkosti 2m2. K dispozícií sú aj spoločné priestory – kočikáreň.
 
Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má veľké priestranné izby s potenciálom pre úložný priestor. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu. 
 
Orientácia bytu:
Východ, západ
 
Zariadenie bytu:
V byte momentálne začína prebiehať kompletná rekonštrukcia, ktorá bude dokončená do 15.5.2021. Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere s licenciou, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií, kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC. 
 
Kúrenie:
Ústredné
 
Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel.
 
Náklady:
Náklady na bývanie sú 140 eur + energie.
 
Cena bytu je 105.000 eur
 
Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka), čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností).
 
V prípade financovania cez našu spoločnosť cena zahŕňa aj: vypracovanie znaleckého posudku vo výške 150 eur. Okrem uvedených výhod je rezervačná záloha v prípade neschválenia hypotekárneho úveru vrátená späť v celej výške.
Energetický certifikát: G

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor