• Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 68 m2
  •  
     

BpV ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v Ilave, na Medňanskej ulici. Byt sa nachádza na 1 pochodí z 3-och poschodí. V okolí bytu sa nachádza autobusová zástavka, škola, škôlka, detské ihrisko. Bezproblémové parkovanie priamo pred bytovým domom.

Výmera:
Celková obytná plocha je 68m2, z toho plocha balkóna je cca 3 m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica o veľkosti 3m2.

Dispozícia bytu:
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, má priechodné izby – z obývačky sa vchádza dvoch spálni. Dispozíciu je možné bližšie vidieť na priloženej vizualizácii plánu bytu.

Orientácia bytu:
Západ – kuchyňa, obývačka, izba a Severo-východ-izba.

Zariadenie bytu:
Rekonštrukcia zahŕňa aj kompletne novú prerábku elektroinštalácie a vody. Súčasťou bytu sú 11 bodové bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere v celom byte, plastové okná vrátane žalúzií (v súčasnosti sa menili iba žalúzie), kvalitné laminátové podlahy – hrúbka 10 mm, nová kúpeľňa s vaňou a umývadlom so skrinkou. Samostatné WC.

Kúrenie:
Ústredné kúrenie

Bytový dom:
Konštrukcia domu je panel. Súčasťou je elektrovrátnik.

Náklady:
Náklady na bývanie sú 140 eur + energie. Pre štvorčlennú domácnosť sa celkové náklady pohybujú okolo 180 eur.

Cena bytu je 95.900 eur.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné spracovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane finančného zabezpečenia a iných náležitostí (prevod energií na nového vlastníka). Celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľností – náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatok za overenie podpisov u notára, náklady spojené s vkladom nového vlastníka do katastra nehnuteľností.
Energetický certifikát: G

Copyright 2021 © All rights Reserved. Design by Elementor