Markus

miluje budovanie nových vecí od nuly. Do spoločnosti vložil svoje dlhoročné skúsenosti z manažmentu, obchodu i poskytovania služieb zákazníkom spolu s ozajstnou vášňou pre vytváranie úspešných organizácií a tímov. Ako spolumajiteľ spoločnosti je presvedčený, že úlohou lídra je vytvoriť prostredie, v ktorom ľudia dokážu zo seba dať to najlepšie a zároveň milovať svoju prácu. To všetko pre čo najkvalitnejšiu službu pre klientov: „Vytváranie a poskytovanie „normálnych“ bytov a „normálnych“ domov dostupných pre bežnú klientelu ma neskutočne inšpiruje. Je vo mne silné životné presvedčenie, že kvalita, poctivosť a tvrdá práca vo výsledku prináša spokojných zákazníkov a úspech. Tu neexistuje nijaká rýchla skratka, len dennodenná dobrá práca.“

Markus má cit pre kvalitu a moderný dizajn, vie oceniť dobré jedlo a víno, slnko, more a pekné miesta

Martina

dlhé roky pôsobila v top manažmente medzinárodných spoločností, kde zastrešovala financie, obchod a tiež poskytovanie služieb pre veľkých zákazníkov. Skúsenosti z riadenia týchto firiem preniesla do vlastných spoločností. Stará sa najmä o stratégiu spoločnosti a nastavenie procesov, ktoré podporujú všetkých členov tímu v poskytovaní čo najlepších služieb zákazníkov. Je aktívna v predaji našich nehnuteľností, kde sa stará i o podporu budúcich majiteľov v získavaní potrebných financií na bývanie.  Zároveň sa venuje finančnej príprave klientov na nákup nehnuteľnosti: „Teší ma, keď vidím, že sme ľuďom pomohli k splneniu sna o ich vysnívanom bývaní. Je to okamih plný pozitívnej energie pre obe strany. Pokiaľ majú klienti záujem, sprevádzam ich financovaním aj v iných oblastiach tak, aby aj popri splácaní hypotéky dokázali viesť pokojný a optimálny život v oblasti financií s cieľom dosiahnuť finančnú slobodu.“

martina.moskova@bpv.sk

Richard

je dlhoročný obchodný manažér s nehnuteľnosťami. V dynamicky sa meniacom realitnom svete sa pohybuje viac ako 10 rokov. Má skúsenosti s kúpou, predajom i rekonštrukciami. Momentálne sa venuje najmä vyhľadávaniu a kúpe vhodných nehnuteľností pre následne rekonštrukcie a predaj: „Baví ma pátranie po skvelých bytoch. A skvelý byt je pre mňa ten, kde vidím potenciál na premenu obyčajného bytu na moderný, funkčný a príjemný domov pre našich zákazníkov.“ Richard má oko na veci, čo mnohí pri obhliadke nehnuteľnosti nevidia. Od 15 rokov si ako študent privyrábal brigádami na stavbách, to bola škola na nezaplatenie. Má rád rušné prostredie realít i komunikáciu s ľuďmi. 

richard.hostak@bpv.sk

Dušan

sa stará o rekonštrukcie našich bytov. Spolu s odborníkmi a našimi stálymi spolupracovníkmi im doslova vdýchne nový život. Realitám sa venuje už roky. Prax a vzťah k tejto práci mu dali ten správny cit pre potreby zákazníkov. Dbá na precíznosť remeselníkov, stráži dohodnuté termíny i stanovený rozpočet: „Mám túto prácu rád. Rád komunikujem s ľuďmi, organizujem veci a zabezpečujem servis pre  majstrov i zákazníkov. Cením si, že naša spoločnosť pri prestavbách používa kvalitné materiály a vybavenie. Pod našimi rukami sa obyčajné múry menia na skutočné domovy. Pokiaľ je to možné, rád do finálnej podoby bytu zapájam aj budúceho zákazníka“.

dusan.kramlik@bpv.sk

Alenka

vytvára pre ostatných to správne administratívne aj pohostinné zázemie. Komunikuje s úradmi, katastrom, správcami bytov, poskytovateľmi vody, energií a plynu – jednoducho s každou inštitúciou, kde treba pomôcť klientovi s vybavovaním vecí, ktoré by mu inak zbytočne komplikovali život. Eviduje a zatrieďuje informácie o výdavkoch na rekonštrukcie, stará sa o poštu, zmluvy, komunikuje s účtovníkmi. Na práci ju teší, ak vie uľahčiť komunikáciu klientom i kolegom: “Deň je tu rozmanitý, baví ma, že rutinné veci sa striedajú s novými situáciami. “ Každý správny office má svoju dušu, na ktorú sa dá absolútne spoľahnúť. U nás je to Alenka.

alena.hostakova@bpv.sk

Max

Max je v tíme od júna 2019. Vtedy sme boli pozrieť jedno roztomilé šteniatko a už sme bez neho neodišli 😊. Maxík s nami chodí do práce. Stretnúť ho môžete striedavo v našom office v Dubnici nad Váhom i v Bratislave.  Z hopkajúceho a živého šteniatka rastie bystrý, odvážny a dobrodružný spoločník. Ak sa jeho energia z času na čas vyčerpá, pohľadá si svoje obľúbené miesto na oddych. Je intelektuál od malička – najradšej má miesto pri knižnici s odbornou literatúrou. Nepohrdne ani policou na spisy, ešte sa tam zmestí.  Je nadšený a spokojný cestovateľ, miluje mäso, mrkvu a najväčšou pochúťkou je kúsok syra. 

office- & team relationship management 🙂

max@bpv.sk